Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Gra na instrumentach klawiszowych

Muzyka przynosi wiele korzyści, szczególnie w dzieciństwie, gdy mózg intensywnie się rozwija. U dzieci, które regularnie grają na instrumentach muzycznych obserwuje się lepsze funkcjonowanie pamięci operacyjnej oraz długotrwałej, nie tylko w obszarach związanych z muzyką. Gra na instrumentach muzycznych pomaga rozwijać mózg dziecka, nie tylko w czasie treningu, korzyści z regularnego ćwiczenia mogą być odczuwalne również na starość

Nauka na instrumentach klawiszowych jest skuteczna forma samodoskonalenia, sprzyja koncentracji uwagi, wspomaga sprawność manualną i ćwiczy pamięć.

Nauka gry na instrumentach klawiszowych

Na zajęciach młodzież uczy się podstawowych akordów na przykładzie znanych piosenek i melodii. Instrumenty klawiszowe przeżywają swój nowy czas, stały się modne i bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży, między innymi ze względu na mocno zaawansowaną elektronikę najnowszych instrumentów i ich piękne brzmienia. Gdy już opanuje się w stopniu podstawowym umiejętności gry na instrumentach klawiszowych można umilać czas sobie i innym, grając na spotkaniach z przyjaciółmi, rodziną czy na szkolnych akademiach.

Zajęcia są bezpłatne

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: