Szanowni Państwo,
z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz nadziei, która pozwala z odwagą patrzeć w przyszłość.
Niech ten wyjątkowy czas będzie chwilą wytchnienia od codziennych obowiązków, przyniesie radość ze spotkań z bliskimi oraz doda sił do realizacji planów i podejmowania nowych wyzwań.
Życzymy, aby nadchodząca wiosna napełniła Państwa energią, inspiracją i wiarą w dobre zmiany – zarówno w życiu osobistym, jak i w działaniach na rzecz lokalnej społeczności.
Z wyrazami szacunku
Dyrektor i Zespół
Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Płośnicy









