Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Wyniki Konkursu Literackiego Złote Piórko

Utworzono dnia 10.09.2022

Przedstawiamy wyniki konkursu literackiego "Złote Piórko" 

O terminie wręczenia nagród poinformujemy w najbliższym czasie.
Gratulujemy!

ZŁOTE PIÓRKO 2022

 

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY XIX POWIATOWEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI WŁASNEJ „ZŁOTE PIÓRKO”

W DNIU 05.09.2022 r. KOMISJA KONKURSOWA W SKŁADZIE :

RENATA BUCZYŃSKA - PRZEWODNICZĄCA JURY

SYLWIA KACZMARCZYK - CZŁONKINI JURY

PO ZAPOZNANIU SIĘ Z PRACAMI KONKURSOWYMI POSTANOWIŁA PRZYZNAĆ NASTĘPUJĄCE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA :

 

 W KATEGORII KLAS IV – VI WIERSZE

I MIEJSCE - ZUZANNA POPOWICZ  „ GŁODNY KOT ” SP W KSIĘŻYM DWORZE

II MIEJSCE - ELENA  KAZIMIERCZUK „ JA I KOLĄCY JEŻ ” SP NR 4 W DZIAŁDOWIE

III MIEJSCE – LENA MASIAK „ MOJE LATO ” SP NR 4 W DZIAŁDOWIE

 

 

WYRÓŻNIENIA :

  • ZUZANNA PARTACZ „WIOSNA ” SP PODSTAWOWA W KIEŁPINACH
  • ZUZANNA JUCHNOWSKA „ MAJOWY LAS ” SP W  KSIĘŻYM DWORZE

 

 

 

 

W KATEGORII KLAS IV-VI OPOWIADANIA :

I MIEJSCE- WERONIKA KARCZEWSKA „ PAŁAC KSIĘŻNICZKI” (WYJĄTKOWO WYSOKO OCENIONA PRACA ) SP W KOSZELEWACH

II MIEJSCE – KAMIL IGELSKI „ JAK KOKO WYGRAŁ RODZINĘ ” NIEPUBLICZNA SP W  WĄPIERSKU

III MIEJSCE – NIE PRZYZNANO

 

WYRÓŻNIENIE :

  • WIKTORIA CHĘĆ „CHŁOPIEC NA SZCZUDŁACH ” SP W  KSIĘŻYM DWORZE

 

W KATEGORII KLAS VII- VIII WIERSZE

I MIEJSCE - KACPER ŁAWICKI ZESTAW „ ŻYCIE ”/ „ CZAS ” SP W NIECHŁONINIE

II MIEJSCE - KAROLINA KARDA „ JAK LISTEK NA WIETRZE ” NIEPUBLICZNA SP W WĄPIERSKU

III MIEJSCE – DOMINIKA MACKIEWICZ ZESTAW „ SEN ”/ „ DAR ”

SP W NIECHŁONINIE

 

WYRÓŻNIENIA :

  • KAROLINA PANEK ZESTAW „ZAPOMNIANY OWOC ”/ „ SŁOWA ” SP W NIECHŁONINIE
  • MILENA LECH ZESTAW  „ ZIEMIA” / „ KWIAT ”

          SP W NIECHŁONINIE

 

W KATEGORII KLAS VII - VIII OPOWIADANIA

I MIEJSCE - KAROLINA PANEK  „ MALOWANE HISTORIE ”

SP W NIECHŁONINIE

II MIEJSCE - ZOFIA JANISZEWSKA „ ZWIĘDŁE KWIATY ”  

SP W KSIĘŻYM DWORZE

III MIEJSCE – IGA WALEROWICZ „ HISTORIA ZE STAREGO PUDŁA ”

 SP W BIAŁUTACH

 

WYRÓŻNIENIA :

  • SARA KARDA „JESZCZE  TU WRÓCĘ ” SP W SŁUPIE
  • IZABELA KLINIEWSKA „ CICHY STWOREK ” SP W KOSZELEWACH

 

W KATEGORII SZKOŁY ŚREDNIE WIERSZE

I MIEJSCE - MARIA TRAN ZESTAW „ NIC NIE TRWA WIECZNIE ”/ „NATURA JEST NIEZMIENNA ”  ZESPÓŁ SZKÓŁ W MALINOWIE

II MIEJSCE - NATALIA RYCHCIK „ D ’ un PETIT PAS ”( MAŁYM KROKIEM) ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W DZIAŁDOWIE

III MIEJSCE - BŁAŻEJ LEŚNIEWSKI „ DWA SŁOWA ” TECHNIKUM W ZESPOLE SZKÓŁ W LIDZBARKU

 

WYRÓŻNIENIA :

  • NATALIA WIADROWSKA „ NIE MYŚLĘ O TOBIE ZA DUŻO ” LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LIDZBARKU
  • JULIA SZOSTEK „ ZIEMIA ” LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LIDZBARKU

NA TYM PROTOKÓŁ ZAKOŃCZONO .

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 91

W poprzednim tygodniu: 96

W tym miesiącu: 0

W poprzednim miesiącu: 513

Wszystkich: 28471