Najpiękniejsza Palma Wielkanocna 2026 – WERDYKT JURY
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną organizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotekę w Płośnicy. Jury oceniło 16 palm wielkanocnych i wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach.
Kluby i stowarzyszenia
I miejsce: Klub Seniora 50+ „Skurpianki”
II miejsce: Klub Seniora w Gródkach
Klasy IV–VI
I miejsce: Klasa VI SP Niechłonin
Nagroda za udział: Maja Chruślińska
Klasy I–III
I miejsce: Klasa III SP Niechłonin
II miejsce: Klasa II SP Niechłonin
III miejsce: Klasa II SP Płośnica
III miejsce ex aequo: Klasa I SP Niechłonin
Wyróżnienie: Klasa I SP Płośnica
Klasy „0”
I miejsce ex aequo: Klasa 0 SP Wielki Łęck
I miejsce: Klasa 0a SP Płośnica
II miejsce: Klasa 0 SP Niechłonin
III miejsce: Klasa 0 (3–5 latki) SP Gródki
Oddziały przedszkolne
I miejsce: „Promyczek” SP Wielki Łęck
II miejsce: „Motylki” SP Niechłonin
III miejsce: Oddział przedszkolny SP Płośnica
Na podstawie protokołu jury
Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród oraz ogłoszenie wyników:
Kościół św. Barbary w Płośnicy
Niedziela Palmowa
godz. 11:00
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników oraz mieszkańców do wspólnego świętowania.









