Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Seniorada 2017

Utworzono dnia 16.10.2017

Jesień to nie tylko pora roku, ale to również jesień życia, która też może być piękna i aktywna-   to czas w którym człowiek ma więcej czasu, dlatego tym bardziej powinien wychodzić z domu, spotykać się z innymi ludźmi a temu sprzyja nasza inicjatywa-

powiedział Wójt Gminy Płośnica  Krzysztof Groblewski otwierając pierwsze cykliczne spotkania organizacji skupiających grupy seniorów z powiatu działdowskiego pod hasłem Seniorada.

 

W miniona sobotę 14 października grupy seniorów z całego powiatu miały okazję do rozmów i integracji  między sobą. Jak podkreśla Wójt Gminy  należy wspierać działania jakie seniorzy  podejmują na rzecz własnego środowiska organizując się w Stowarzyszenia, kluby, chcąc być nadal aktywni i potrzebni.

Europejski Dzień Seniora, który obchodzimy w tym okresie jest ku temu doskonałą okazją.  Grupy senioralne z całego powiatu  przyjęły zaproszenie do Płośnicy, w której  funkcjonuje również sekcja „ klub 50 +” przy  Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy. 

Senioradę uświetnił występ grupy artystycznej Szmaragdy z Makowa Mazowieckiego.

Biesiadowanie umilały wspólne śpiewy, konkursy oraz taniec Zumba dla Seniora, gdzie wspólnie zatańczyło blisko 150 uczestników.

Serdecznie dziękując za przybycie do Płośnicy gospodarz gminy złożył seniorom najserdeczniejsze życzenia, aby nigdy nie zabrakło im energii i entuzjazmu oraz zapału do aktywności oraz chęci do  wspierania  kolejnych pokoleń.

 

 

Seniorada 2017

Utworzono dnia 16.10.2017, 14:58

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 94

W poprzednim tygodniu: 79

W tym miesiącu: 37

W poprzednim miesiącu: 409

Wszystkich: 31836