Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Rusza nabór wniosków "Nurt na kulturę w Gminie Płośnica"

Utworzono dnia 30.05.2022
Rusza ‼️✍️✍️
„Nurt na kulturę w Gminie Płośnica” - konkurs wspierający realizację społeczno-kulturalnych pomysłów mieszkańców i mieszkanek gminy Płośnica.
✅W ramach „Nurtu na kulturę” możecie zrealizować swoje pomysły na działania z zakresu wydarzeń społecznych i kulturalnych, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami kultury oraz sztuki, z własnym potencjałem skierowane głównie do sołeckiej i gminnej społeczności.
✅Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie – chciałbyś podzielić się swoimi umiejętnościami i zorganizować wspólny koncert, wystawę, warsztaty, spotkanie lub inne działania kulturalno-społeczne, przyjdź do nas!
✅Bardzo nam zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować w Twojej okolicy.
✅Dlatego zapewniamy na Wasze pomysły dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne. Edycja 2022
✅Szczególnie ważne dla nas jest, aby pamiętać o społecznych i kulturalnych potrzebach całej naszej społeczności – również osób, dla których z różnych powodów udział w wydarzeniach jest trudny. ✅Dlatego też zachęcamy Was do zaproszenia do udziału w Waszych pomysłach seniorów, maluchy i ich rodziców, osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziców/opiekunów, ludzi, którzy z różnych powodów rzadko spędzają czas z innymi.
✅Chcesz zgłosić swój pomysł?
✅Wypełnij kartę pomysłu i przyślij ją lub dostarcz do biura GCKiB w Płośnicy do 15 czerwca 2022 roku.
✅Masz pomysł, ale nie wiesz jak go skonkretyzować i ubrać w słowa?
✅Przyjdź, zadzwoń- wspólnie z animatorem z Narodowego Centrum Kultury pomożemy Ci!
✅To jest właśnie ten czas i ta szansa, by spełniać swoje pomysły i pasje.
✅Chcielibyście mieć w swojej wsi teatr, koncert, festiwal? A może chcielibyście się z innymi podzielić tym co robicie w Waszej lokalnej społeczności ?
✅Mamy budżet i czas!
Zapraszamy do GCKiB w Płośnicy‼️
informacje 667698001

ZAŁĄCZNIKI:

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 34

W poprzednim tygodniu: 80

W tym miesiącu: 57

W poprzednim miesiącu: 485

Wszystkich: 34733