Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

II Zlot Animatorów Warmii i Mazur

Utworzono dnia 20.09.2021
W ten weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu wydarzeniach.
Lokalnie : Koncert Pro Musiqua Antiqua w Kościele w Wielkim Łęcku , Jubileusz OSP w Jabłonowie, Przegląd Orkiestr Dętych w Płośnicy oraz 30 –lecie Mażoterek GAMA, 35 –LECIE Teatru KRAM 86’ w Domu Pracy Twórców w Płośnicy oraz na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim gościliśmy na 2. Zlocie Animatorów Warmii i Mazur. Przez dwa dni wspólnie z trzydziestką animatorów kultury z całego regionu szukaliśmy określenia dla współczesnego języka animacji.
Wzięliśmy udział w panelach dyskusyjnych między innymi z Anetą Fabisiak-Hill, Karolem Witelsem i Michałem Wajzerem na temat "Nowa fala animacji kontra czwarta fala covida".
Rozmawialiśmy o tym jak pandemia wpłynęła na nasze ośrodki kultury. Podczas warsztatów z ekspertami tworzyliśmy sytuacje twórcze i języka współczesnej animacji.
Dzięki wielkie Aneta Fabisiak-Hill Karol Wittels Michał Wajzer za wiele ważnych i czasem trudnych dla Nas kwestii.
Ogromne podziękowania dla dzielnej drużyny MOK Olsztyn : Mc Rodak Marta Guściora Irena Katarzyna Siedlecka Piotr Olejnik Karolina Kierzkowska Lola De Zoo
Serdecznie dziękujemy za wspólne dysputy, wymiany i rozmowy o kulturze. Dla Nas to bardzo ważne, że dzięki Wam poszerzamy horyzonty, dzielimy się swoją pasją i tym co robimy u siebie. Jesteśmy dostrzegani na mapie kultury, pomimo tego, że Płośnica leży na krańcu województwa i jest maleńką gminą nasza działalność jest dostrzegana i bardzo pozytywnie odbierana. Dziękujemy, że mieliśmy okazję po raz kolejny podzielić się z WAMI tym co Nam w duszy gra !
Dziękujemy!
Gok Dywity Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie Braniewskie Centrum Kultury Iławskie Centrum Kultury Lidzbarski Dom Kultury LDK Suski Ośrodek Kultury Nidzicki Ośrodek Kultury Nidzica Centrum Kulturalno-Biblioteczne we Fromborku Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa Gminny Ośrodek Kultury w Purdzie Centrum Polsko Francuskie Gminny Ośrodek Kultury "Pegaz" w Pieckach Ośrodek Kultury w Miłkach Muzeum Warmii i Mazur Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie Kontrapunkt GOKiR w Wilkasach Gmina Giżycko
Kapitał ludzki i rola kultury jest nieocenionym i niedocenionym dobrem, bez którego nie da się budować dobrych relacji i szczęśliwego społeczeństwa dlatego staramy się poszerzać nasze horyzonty i dzielić się pasją z innym domami kultury.
Takie panele dyskusyjne i spotkania przy gadce-kawce dają wiele. Rozwijamy się, uczymy, burzymy, tworzymy i otwieramy. Niesamowita dawka energii, pasji od podobnych sobie ludzi! Dziękuje!

II Zlot Animatorów Warmii i Mazur

Utworzono dnia 20.09.2021, 12:40

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny:

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 33

W poprzednim tygodniu: 173

W tym miesiącu: 83

W poprzednim miesiącu: 558

Wszystkich: 27414