Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Wyniki Konkursu Literackiego Złote Piórko 2021

Utworzono dnia 22.09.2021

Jury w składzie

Renata Buczyńska

Sylwia Kaczmarczyk

Poetki, Członkinie Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa

po przeanalizowaniu prac zgłoszonych do konkursu „Złote Piórko” zdecydowały się nagrodzić i wyróżnić następujące prace:

 

Kategoria Szkoły średnie

I: Wiersz „Nie zazna spokoju” (BŁAŻEJ LEŚNIEWSKI ,Technikum w Zespole Szkół Im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku)

II: Wiersz „Czymże byłaby miłość” (BŁAŻEJ LEŚNIEWSKI ,Technikum w Zespole Szkół Im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku)

III : Wiersz „Przejście”(RAFAŁ JÓZEFOWICZ, Branżowa Szkoła I stopnia w Zespole Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku)

Kategoria Szkoły średnie

I: Opowiadanie „Zrozumieć  przyszłość” (AGNIESZKA GIESEK, Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku)

II: Opowiadanie „Obojętność i strach” (NATALIA KACPRZYK, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K.K. Baczyńskiego w Lidzbarku)

III : -

Kategoria klasy VII-VIII

I: -Wiersz „Pokolenia”( ANTONINA TATAREK, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu śmiechu w Rybnie)

II: - Wiersze „Życie” i „Promienie”(KACPER ŁAWICKI, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

III : - Wiersz „Wyobraźnia” i „Wiedza” ( KAROLINA PANEK, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

Wyróżnienie za wiersz „Oczekiwanie”( ZUZANNA KRAJEWSKA, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu śmiechu w Rybnie)

Kategoria klasy VII-VIII

Wyróżnienie za  opowiadanie  „Dwuświat” ( KAROLINA PANEK, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

Kategoria klasy IV-VI

I: -Wiersz „Dom”( SARA WOLFIGIEL, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

II: - Wiersze „Wiosennie”(WERONIKA OLIWIA WYKA, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

III : - Wiersz „Moje marzenie” (EWA MACIEJEWSKA, Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Niechłoninie)

09.09.2021

UWAGA ! 

Gala Laureatów odbędzie 10 pażdziernika o godz. 16.00 w Domu Pracy Twórców w Płośnicy.

Serdecznie Zapraszamy!

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 56

W poprzednim tygodniu: 96

W tym miesiącu: 309

W poprzednim miesiącu: 379

Wszystkich: 24442