Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Harmonogram XXXII Płośnickie Lata Teatralnego

Utworzono dnia 10.06.2019

Harmonogram XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego

Niedziela 16 czerwiec

  900-1200  Zakwaterowanie grup – wioska teatralna sala sportowa SP Płośnica ul. Lipowa

1230-1250 Formowanie parady – plac przy GCKiB i OSP Płośnica ul. Kościelna

1300 – Parada ulicami Płośnicy i uroczyste rozpoczęcie XXXII Płośnickiego Lata Teatralnego

1330-1400 „Matka chrzestna” -  Etiuda Teatru Eksperymentalnego Epidemia

1400-1500– Piknik Teatralny na placu przy OSP

1500 – 1800 BLOK SPEKTAKLI (omówienia spektakli bezpośrednio po w pokoju Jury na piętrze GCKiB)

  1. żARTChcemy jeść” Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku
  2. Teatrzyk w kieszeni  „Dorosłość to nie bajka” Szkoła Podstawowa nr. 1 w Węgorzewie Marta Niedziółka
  3. TRÓJECZKA „Tygrys Pietrek” Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ostródzie, Helena Orlińska

18.00 -20.00  WARSZTATY ( podział na grupy po 45 min  Bloki do dyspozycji)

20.00 -21.00  przerwa na kolację (sala sportowa)                                

21.00 -22.30

  1. Młodzi Ło/Men „Kenopsia”  MOK Lubawa Monika Kazimierczyk
  2. Grupa „ Fireshow”  Sylwia Przybylska Miejski Dom Kultury w Turku

2230 –  blok warsztatów i ognisko (dla grup)

0000 – ognisko przy GCKiB

Poniedziałek 17.06

800-900 – śniadanie (sala sportowa)

930- 1230 BLOK WARSZTATÓW (podział na grupy po 45 min  Bloki do dyspozycji)

1300 –1500

  1. Gwiazda „Grzebień i szczotka”   GCKiS w Kozłowie  Monika Marszelewska
  2. Teatr w Kieszeni „Trzy dwa jeden” Węgorzewskie Centrum Kultury Marta Niedziółka
  3. POD PSEM  „W sprawie ogłoszenia”  Miejski Ośrodek Kultury Kędzierzyn Kożle Waldemar Lankauf
  4. KT Mania „Gra” GCKiB w Płośnicy Joanna Boćkowska

 

1500 -1600 OBIAD (plac przy OSP)

1615- 1800

  1. Mini Kacperek „A Królik słuchał”  Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska
  2. W KRATKĘ „Wróbelek” Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku

Waldemar Lankauf

1800- 2000 WARSZTATY

2000-2100 KOLACJA (sala sportowa)

2100- 2230

  1. Ło/Men „ Dieta” MOK Lubawa Monika Kazimierczyk
  2. PEWNI NIEPEWNI „CLOWNI” Miejski Dom Kultury w Działdowie Marzanna Bielecka Maćkowiak

2230  - WARSZTATY

Wtorek 17 czerwiec

800- 900 – śniadanie i wykwaterowanie z Sali sportowej( rzeczy przenosimy do GCKiB)

9 30- 1230

  1. Kacperek „Czy to ja”  Szkoła Podstawowa nr. 4 w Sokołowie Podlaskim Urszula Danielska
  2. Teatr MDM (Mały Dom Marzeń) „Szafa”  GOK Ustronie Morskie Barbara Sroka
  3. Teatralny szkolny T.A.W. „ Marionetki” Zespół Szkół Salezjańskich im. Św.  Dominika Savio Szymon Szypczyński

1230 – 1330 – podsumowanie warsztatów i pokazy z happeningiem ulicznym.

1400 – OBIAD (plac przy OSP)

1500  - uroczyste zakończenie XXXII Płośnickie Lata, wręczenie nagród i statuetek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 9

W poprzednim tygodniu: 64

W tym miesiącu: 175

W poprzednim miesiącu: 347

Wszystkich: 14459