Harmonogram XXXI Płośnickiego Lata Teatralnego
19.06 wtorek
10.00 – 12.00 Przyjazd i rejestracja uczestników w wiosce teatralnej
(Sala przy SP w Płośnicy)
12.00 – Msza Święta inaugurująca XXXI Płośnickie Lato Teatralne
13.00 – Parada ulicami Płośnicy
13.30- Oficjalne otwarcie Płośnickiego Lata Teatralnego przez Wójta Gminy Płośnica oraz wystąpienia zaproszonych gości.
13.40- Etiuda w wykonaniu Teatru MOMO – Marek Kołbuk
14.00- Piknik teatralny na Placu przy OSP (na pikniku odbędą się zapisy na III bloki warsztatów).
15.00- 15.30 - I blok spektakli.
1. Trójeczka ze SP nr. 3 im. Jana Pawła w Ostródzie spektakl „Konkurs-niespodzianka”
15.40-16.15
2. Teatr w kieszeni , Węgorzewskie Centrum Kultury, spektakl „Związki chemiczne”
16.25-16.40
4. Teatr stolikowy z Ostródy J
PRZERWA NA MECZ - Mistrzostwa świata
18.30-19.00 – omówienie spektakli (indywidualne konsultacje)
19.00-20.00- przerwa na kolację
20.00- 22.00 – warsztaty w grupach
Na zakończenie
Plac przy OSP (wspólna zabawa przy muzyce i ognisku z wykorzystaniem kolorów, wspólne tańce : oberek, belgijka, szalony polonez i inne)
20.06 środa
8.00 -9.00 śniadanie
9.00 – 12.00 – II blok spektakli (szczegółowy harmonogram podamy na tydzień przed PLT)
1. AMOŻE – Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne Samborowie spektakl „Gliniane serca”.
2. Kacperek- SP nr. 4 z Sokołowa Podlaskiego, spektakl „ Pokolenia”
3. Teatr MDM Barbara Sroka, Gminny Ośrodek Kultury w Ustroniu Morskim, spektakl „Wiedżmy”
4. TANAKABAKA, SP im. Jana Pawła II w Morągu, spektakl „ Pudło”
12.30-14.00- przerwa obiadowa
14.00-17.00- bloki warsztatowe
17.00-19.00- III blok spektakli
1. Teatr jednego aktora spektakl„ Matura”
2. „Światło i cień” z Olsztyna
3. Przebudzeni „Istny Cyrk”
19.00-20.00 – przerwa na kolację i czas na omówienie spektakli z grupami (indywidualne konsultacje)
20.00- 24.00 - bloki warsztatowe
21.06 czwartek
8.00-9.00 śniadanie (po śniadaniu bardzo proszę o spakowanie i przeniesienie rzeczy z Sali Sportowej do GCKiB, my pomożemy w transporcie).
9.00-10.00 – sesja zdjęciowa dla chętnych grup na podstawie norweskiego malarstwa
10.00-12.00 – IV blok spektakli
1. TK Mania, Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy, spektakl „ Ambaras”
2. Teatr w kieszeni „ Dziura”
3. Gwiazda - Gminne Centrum Kultury i Sportu w Kozłowie, spektakl „ Kopciuszek”
13.00 - etiudy warsztatowe, pokaz i omówienie efektów warsztatów.
14.00-15.00 – obiad
15.00 - uroczyste zakończenie XXXI Płośnickiego Lata Teatralnego, wręczenie nagród i statuetek.