Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Płośnicy

Wyniki sekcji Kickboxingu za 2017 rok

SPORTOWE PODSUMOWANIE 2017 ROKU - SEKCJA KICKBOXINGU


Dwikozy k/Sandomierza – Puchar Polski Juniorów oraz Seniorów:
- Tomasz Grochowski - 1 miejsce, kick light oraz 2 miejsce, light contact kat. +69kg, kadet starszy (16 lat);
- Dawid Nowakowski - 2 miejsce, kick light oraz 3 miejsce, light contact kat. 52 kg, kadet starszy (16 lat);
- Joanna Kowalczyk - 3 miejsce, kick light oraz 3 miejsce, light contact, kat. +65kg, kadet starszy (16 lat);


Nowy Sącz – Międzynarodowy turniej Kickboxingu:
- Tomasz Grochowski - 3 miejsce, kick light, kat. +69kg, kadet starszy (16 lat);
- Paweł Kubiński - 3 miejsce, light contact, kat. +69 kg, kadet starszy (16 lat);
- Wiktoria Bagniewska - 1 miejsce, kick light, kat. +47 kg, kadet młodszy (do 13 lat) oraz 1 miejsce light contact;
- Agnieszka Stempka - 3 miejsce, light contact, kat. +47kg, kadet młodszy (do 13 lat) oraz 2 miejsce, kick contact;


Rydzyna k/Leszna Pistrzostwa Polski w Light-coctact:
- Tomasz Grochowski - 3 miejsce, light contact, kat. +69kg, kadet starszy (16 lat);
- Paweł Kubiński - 1 miejsce, light contact, kat. -89kg, junior (16-19 lat) oraz 1 miejsce semi contact kat. -89kg, junior (16-19 lat);
- Wiktoria Bagniewska - 1 miejsce, light contact, kat. +47 kg, kadet młodszy (do 13 lat);
- Agnieszka Stempka - 5-8 miejsce, light/semi contact, kat. +47kg, kadet młodszy (do 13 lat);
- Sebastian Ciesielski - 5-8 miejsce, light/semi contact, kat. -57kg, kadet starszy (16 lat);
- Dawid Nowakowski - 5-8 light/semi contact, kat. -57kg, kadet starszy (16 lat);
- Joanna Kowalczyk - 3 miejsce semi contact, kat. +65kg, kadet starszy (16 lat);


Mysiadło - Mistrzostwa Polski Kadetów młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule kick-light:
- Wiktoria Bagniewska - 1 miejsce, kick light, kat. +57 kg, kadet młodszy (do 13 lat);
- Agnieszka Stempka – 5-8 miejsce, kick light, kat. +47kg, kadet starszy (16 lat);
- Sebastian Ciesielski - 5-8 miejsce, kick light, kat. -57kg, kadet starszy (16 lat);
- Dawid Nowakowski - 5 8 miejsce, kick light, kat. -52kg, kadet starszy (16 lat);
- Jakub Pszenny - 1 miejsce, kick light, kat. +57kg, kadet młodszy (do 13 lat);


Węgrów – Puchar Polski Kadetów i Juniorów w Light-contact:
- Wiktoria Bagniewska - 5-8 miejsce, kat. -60kg, kadet starszy (16 lat);
- Agnieszka Stempka - 3 miejsce, kat. -50 kg, kadet starszy (16 lat);
- Sebastian Ciesielski – 5-8 miejsce, kat. -63 kg, kadet starszy (16 lat);


Kartuzy - Mistrzostwa woj. pomorskiego:
- Wiktoria Bagniewska - 2 miejsce, kick light, kat. -60kg, kadet starszy (16 lat)oraz 1 miejsce, light contact;
- Agnieszka Stempka - 2 miejsce, kick light, kat. -50kg, kadet starszy (16 lat)oraz 1 miejsce light contact;

Zawody Kickboxing

Zawody Kickboxing

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny